czwartek, 23 grudnia 2010

MISBEHAVE!

Pojawiła się nowa kolekcja MISBEHAVE. I oczywiście, jak zwykle, miałabym ochotę ją wykupić w całości. Lubię ich street-wear'owe projekty (pomimo moich narzekań we wcześniejszym poście;)).

Anch, ankh ("crux ansata", "krzyż egipski") w mitologii egipskiej hieroglif oznaczający życie. Ankh w starożytnym Egipcie był symbolem płodności, jego kształt miał symbolizować kobiece łono. Współcześnie niesłusznie nadaje mu się mistyczne, oraz magiczne znaczenie. Jest to jedna z form krzyża.
żródło:wikipedia

Także płaszcze zdobione indiańskimi motywami zrobiły na mnie duże wrażenie. Wreszcie świeżość w porównaniu z tym, co widzimy w sieciówkach. Brawo!

Co do jakości... Mam na razie ich jedną torbę i mimo że noszę ją bardzo często do szkoły, nie pruje się, nadruk się nie niszczy. Ufam więc, że reszta rzeczy jest tej samej jakości.

Fragment tzw. "o firmie":

MISBHV was born as the idea of Natalie & Kate on one hot spring night. Sharing passion for fashion design and advertising, they have been putting in work with their clothing label for the past 2 years. How is it that one word can describe an entire lifestyle? It’s because they vibe together and share enthusiasm in participating things that moved them.


Więcej projektów: MISBEHAVE!Brak komentarzy: